Zápasy 3. kola družstiev OFK Teplička nad Váhom

3. kolo IV. liga SEVER dospelí - 16.08.2020
ŠK Tvrdošín - OFK Teplička nad Váhom "A" 3:1 (2:0) - zápis zo zápasu
Gól OFK TNV "A": Adam Dzirbík

3. kolo II. DOXXbet trieda dospelí - 16.08.2020
OFK Teplička nad Váhom "B" - TJ Stráža  5:0 (3:0) - zápis zo zápasu
Góly OFK TNV "B": Martin Hikaník, Juraj Maliňák, Roman Majerčík, Matúš Hrošovský, Dávid Stančík

"Do zápasu sme nastúpili s cieľom čo najskôr sa ujať vedenia a preto sme aj začali s ofenzívnejším rozostavením, v ktorom sme hrali s trojicou obrancov. Už od úvodu sme sa udomácnili na súperovej polovici a kombinovanou hrou sme sa dostávali do množstvá šancí, s ktorých sme dokázali tri využiť a tak už po polčase bolo 3:0.
V druhom polčase sme pridali ešte 2 góly, no šancí sme mali rozhodne viac. Som rád, že zmena rozostavenia priniesla želaný výsledok a že sa nám darilo preniesť kombinácie z tréningu do zápasu.

Na záver by som pochválil chalanov za predvedený výkon ako aj v ofenzíve tak aj v defenzíve, pričom súper nemal žiadnu nebezpečnú šancu a náš brankár si viac ako zachytal zahral v kombinácii s obrancami."