• podpora.jpg
  • georg.jpg
  • kofola.jpg
  • sps.jpg
  • tbh_technik.jpg
  • termel_a.jpg

Hodnotenie výkonov družstiev počas jesene sezóny 2019/2020

Hodnotenie sezóny OFK Teplička nad Váhom "B", trénerom Jurajom Maliňákom:
"Po jesennej časti sme sa umiestnili na 2. mieste so ziskom 29 bodov a stratou 4 bodov na prvé miesto. Preto túto časť sezóny hodnotím ako úspešnú, nakoľko káder družstva prešiel pred sezónou veľkou obmenou a času na prípravu nebolo veľa. Preto aj cieľ skončiť do 3.miesta sa zdal po predchádzajúcej sezóne pre niekoho možno trocha ambiciózny, no podaril sa splniť.

Dokonca som presvedčený, že nebyť toho veľkého množstva nepremenených šancí, mohli sme zaslúžene zimovať aj na prvom mieste. Verím však, že využijeme čas v zimnej príprave a v druhej polovici zabojujeme o prvé miesto."

 

Hodnotenie sezóny OFK Teplička nad Váhom - dorast, trénerom Ivom Kozákom:
"Po jesennej časti zimujeme na čele tabuľky s 31 bodmi a skóre 49:11. Pred dvojicou prenasledovateľov z Bánovej a Radole, máme päť bodový náskok, a šesť bodový pred Varínom na štvrtom mieste a Stráňavami na piatom. Z dvanástich odohraných zápasov (Divina sa odhlásila) sme desaťkrát zvíťazili, jeden zápas sa skončil remízou (v Bánovej) a jedinú prehru sme zaznamenali v úvodnom kole vo Varíne.

Po minuloročnej sezóne sa nám podarilo mužstvo stabilizovať. Aj keď káder nie je príliš široký, čo sa ukázalo v niekoľkých zápasoch, ktoré sme odohrali z jedenástimi hráčmi (bez náhradníkov). Na úvod jesene prišla jediná prehra vonku a vydreté víťazstvo doma s Nededzou, keď sme zápas v závere otočili z priebežného skóre 0:1, na konečných 2:1. Potom už výkonnosť mužstva mala stúpajúcu tendenciu, škoda ešte remízy v Bánovej, v piatom kole, kde sme o víťazstvo prišli v samom závere po zbytočnej chybe.

Myslím si, že sme sa počas jesene prezentovali peknou, kombinačnou hrou. Oproti minulému ročníku sa nám výrazne podarilo zlepšiť hru v defenzíve, čo som pred štartom súťaže považoval za kľúčové. Rezervy máme ešte pri založení útoku, a tiež v pred-finálnej a finálnej fáze, kde je čo zlepšovať. V mužstve máme dostatok hráčov, ktorí dokážu spraviť rozdiel v jednotlivých zápasoch, čo je veľmi pozitívne. Taktiež je super, že sa niektorí chalani zapájajú do zápasov A mužstva, a tiež že týchto lídrov dorastu, dokážu ostatní chalani, pri ich absencií v našich zápasoch nahradiť.

Na záver chcem chlapcom poďakovať za prístup a bojovnosť v jednotlivých zápasoch, a verím že po vhodnom doplnení kádra a kvalitnej zimnej príprave, budeme v úspešnom ťažení pokračovať." 

 

Hodnotenie sezóny OFK Teplička nad Váhom U-13, trénerom Matúšom Hrošovským:
"Veľmi ťažko sa hodnotí táto sezóna, keďže výsledkovo sme na tom veľmi zle, ale herne sme mali na veľa víťazstiev. Vždy nás sklamala koncovka a kľud v zakončení. Na chlapcoch vidím veľký posun vpred.
Niekedy ma veľmi mrzel prístup rodičov k tomu, že nepúšťali chalanov na zápasy z dôvodu horšieho počasia, čo sa aj ukázalo na niektorých zápasoch. Výsledok bol taký ako bol a aj celková hra družstva.

Veľmi pekne chcem poďakovať trénerovi V. Ondrášovi za spoluprácu počas sezóny a dúfam, že sa ešte niekedy vráti k trénovaniu. Ďakujem chalanom, ktorí makali a dreli celú sezónu."