Zápasy 12. kola družstiev OFK Teplička nad Váhom

12. kolo IV. liga SEVER dospelí - 20.10.2019
FK Rajec - OFK Teplička nad Váhom "A" 0:4 (0:2) - zápis zo zápasu

12. kolo II. DOXXbet trieda dospelí - 20.10.2019
OFK Teplička nad Váhom "B" - OFK Hôrky 2:1 (1:0) - zápis zo zápasu

12. kolo V. ligy dorast skupina A - 19.10.2019
OFK Teplička nad Váhom - ŠK Javorník Makov 3:1 (1:1) - zápis zo zápasu

Hodnotenie zápasu trénerom Ivom Kozákom: "V domácom zápase s Makovom sme potvrdili rolu favorita, aj keď víťazstvo sa vôbec nerodilo ľahko. Hostia umne bránili a aj napriek výraznej prevahe, čo sa týka držania lopty, sme si v prvom polčase nedokázali vytvoriť dostatok vyložených šancí. Súper dokonca od 35. minúty viedol, našťastie sa nám podarilo do polčasovej prestávky vyrovnať.

Krátko po zmene strán, sme ako sa neskôr ukázalo, zaznamenali víťazný gól. A až v 79. minúte prišla gólová poistka z pokutového kopu na konečných 3:1. V druhom polčase sme si vytvorili viac šancí, avšak hostí niekoľko krát zázračne podržal brankár. Chlapcom v zápase nechýbalo nasadenie, túžba po víťazstve. Naopak nám dnes absentovala ľahkosť v hre, väčší ťah na súperovu bránu, a tiež lepšia efektivita v zakončení. Celkový výkon by som dnes hodnotil skôr ako priemerný."

12
. kolo III. ligy SŽ U-15 skupina A - 19.10.2019
OFK Teplička nad Váhom - Snaha Zborov nad Bystricou 2:0 (0:0) - zápis zo zápasu

12. kolo III. ligy MŽ U-13 skupina A - 19.10.2019
- foto zo zápasu
OFK Teplička nad Váhom - Snaha Zborov nad Bystricou 7:0 (4:0)
- zápis zo zápasu

Hodnotenie zápasu trenérom Matúšom Hrošovským: "Zápas sa od začiatku vyvíjal tak ako sme chceli. Chalani si zahrali futbal z chuti a dali pekne góly. Ďakujem chlapcom."