Cenná remíza 3:3 s lídrom ligovej tabuľky FK Strečno

OFK Teplička nad Váhom U-19 - FK Strečno 3:3 (1:3), góly: P. Gajdošík 2, Kasák
Zostava OFK: Hulka - S. Gajdošík, F. Poljak, A. Poljak (C), Faško, Matej Poljak (61´ Kasák), Staník, Matúš Poljak, T. Noga, Olašák, P. Gajdošík

Hodnotenie zápasu trénera I. Kozáka: "V predohrávke 26. kola sme hostili lídra zo Strečna. Prvý polčas nám vôbec nevyšiel. Veľmi zle sme bránili, súper sa ľahko dostával do šancí. Navyše sme robili obrovské individuálne chyby. Už v 2. minúte sme inkasovali, keď priamy kop hostí zo vzdialenosti dobrých 40 metrov skončil na prekvapenie všetkých v našej sieti. V 27. a 31. minúte po dvoch fauloch v pokutovom území sme prehrávali už 0:3, keď sa z bieleho bodu nemýlil Zátura, čím skompletizoval svoj hetrik.

V tomto momente to vyzeralo nedobre. Našťastie nám vyšiel ťah, keď sme preskupili jednotlivé posty. V 40. minúte po centri Sama Gajdošíka, predskočil Paľo Gajdošík jedného z obrancov hostí a hlavou znížil na polčasových 1:3.
Do druhého polčasu chlapci nastúpili z cieľom, pobiť sa o výsledok. Hra bola vyrovnanejšia, postupom času sme začali mať mierne navrch. V 70. minúte sa v šestnástke hostí najlepšie zorientoval Timo Kasák a loptu pretlačil do siete 2:3. V 84. minúte sa kopala tretia penalta v zápase, tentoraz v náš prospech. Sám faulovaný Paľo Gajdošík ju za prispenia pravej tyče poslal do siete a upravil na konečných 3:3.

V nastavenom čase mohlo dôjsť k dokonalému obratu, keď si opäť Paľo Gajdošík preberal loptu do samostatného nájazdu na brankára. Jeden z hráčov hostí nanešťastie stihol zatiahnuť ručnú brzdu, za čo videl červenú kartu. Z následnej štandardnej situácie sa nám skórovať nepodarilo a tak sa zápas skončil zmierlivo.

Hostia majú vekovo výrazne staršie mužstvo, čo sa prvý polčas prejavilo. Taktiež nám v zápase citeľne chýbal vykartovaný Lukáš Bugáň. Za stavu 0:3 to vyzeralo veľmi zle, navyše sa nám dnes herne moc nedarilo. Napriek tomu chlapci ukázali obrovskú vôľu, a boli sme za to odmenení. Klobúk dole.