Dorast Tepličky rozstrieľal Makov v pomere 9:2

OFK Teplička nad Váhom U-19 - Javorník Makov 9:2 (3:1), góly: Bugáň 2, Matúš Poljak 2, Olašák 2, T. Noga 2, S. Gajdošík
Zostava OFK: Hulka - Bugáň, S. Gajdošík, F. Poljak, A. Poljak (C), Faško, Matej Poljak, Staník, Matúš Poljak (80´ Zajac), T. Noga, Olašák

Hodnotenie zápasu trénera I. Kozáka: "Zápas začal obojstranne v slušnom tempe a nasadení. Do 20. minúty sme si vytvorili niekoľko dobrých príležitostí, z ktorých sa ujala len strela Jakuba Olašáka z hranice pokutového územia. Následne sme zhruba 10-12 minút boli v útlme, súper mal lepší štart na loptu, lepšie kombinoval a v 30. minúte z toho rezultoval vyrovnávajúci gól.

Našťastie už o 3 minúty nám vyšla akcia po ľavom krídle, ktorú chladnokrvne zakončil Lukáš Bugáň. Dôležitým momentom bola 45. minúta, kedy sa na pravom krídle presadil cez dvoch protihráčov Lukáš Bugáň a venoval gólovú prihrávku ako na zlatom podnose Matúšovi Poljakovi. Do šatní sme teda išli z dvoj gólovým vedením.

Po prestávke sa hneď v 49. minúte presadil agilný Lukáš Bugáň, v 60. minúte dal svoj premiérový gól z pokutového kopu Samo Gajdošík. V tomto momente sme odpor súpera definitívne zlomili. V rozmedzí od 71. do 81. minúty sme sa gólovo presadili až 4-krát. Dva góly strelil Tomáš Noga a v zápase sa dvoj gólovými stali aj Jakub Olašák a Matúš Poljak. Súper korigoval výsledok v 87. minúte na konečných 9:2.

Som rád, že sme potvrdili stúpajúcu formu dominantným víťazstvom doma. Súper, náš tabuľkový sused, v prvom polčase dosť hrýzol. Po strelenom štvrtom a následne piatom góle sme zápas absolútne ovládli. Čo ma mrzí, je záver zápasu, kedy zbytočnú žltú kartu inkasoval Lukáš Bugáň, a kedže bola pre neho už piata v sezóne bude musieť v nasledujúcom zápase stáť. A tiež, namiesto toho aby sme zaútočili v posledných 10 minútach na dvojciferné víťazstvo, sme zbytočne poľavili a v závere inkasovali.