B družstvo prehralo v gólovej prestrelke 5:3 s Hvozdnicou

TJ Hvozdnica - OFK Teplička nad Váhom "B" 5:3 (2:1), góly: Bugáň, Hreus, Smolka
Zostava OFK: Oleš - Tichý (84´ P. Poljak), P. Poliak, Sotolár, Hreus, Šeliga, Šutovský (84´ Vadkerty), Boďa (66´ M. Šeliga), Ponechal (63´ P. Bielik), Smolka (58´ J. Bielik), Šutovský, Bugáň

Hodnotenie zápasu trénera M. Smida: "Už v prvej minúte sme viedli 1:0 po hlavičke Smolku. Potom sme sa príliš stiahli a veľký tlak sme neustáli. V 20 minúte domáci kopali jedenástku,.tu brankár Oleš ešte kryl. Stav 1:0 vydržal až do 38 minúty, kedy domáci vyrovnali na 1:1. Dovtedy nás držal náš brankár Oleš. Za 3 minuty už bolo 2:1 pre domácich.

Druhý polčas sme začali lepšie, po veľkej šanci Bugáňa, ktorú nepremenil a následne sme inkasovali na 3:1. Po strele Šutovského domáci zahrali v šesnástke rukou a kopali sme jedenástku, ktorú Hreus premenil. Potom obrovská možnosť na vyrovnanie po rohu sme na tri krát nedokázali upratať loptu do siete. Otvorili sme hru a inkasovali sme po štvrtý raz. O 5 minút sme dostali piaty gól a bolo po zápase. Kozmeticky sme to upravili na 5:3 gólom Bugáňa.