• podpora.jpg
  • georg.jpg
  • kofola.jpg
  • sps.jpg
  • tbh_technik.jpg
  • termel_a.jpg

Dorast si po bezgólovej remíze vezie bod z Varína

TJ FATRAN Varín - OFK Teplička nad Váhom U-19 0:0
Zostava OFK: Hulka - Bugáň, P. Gajdošík, F. Poljak, A. Poljak (C), Faško, Matej Poljak, Staník, Matúš Poljak (90´ Sýkora), Olašák 

Hodnotenie zápasu trénera I. Kozáka: "Vo Varíne sa od úvodu hral rýchly, fyzicky náročný zápas. Domáci si šance vytvárali najmä po štandardných situáciach, v koncovke však boli nepresní.
My sme pozorne bránili a snažili sme sa o hru na rýchle brejky, ktoré nám s pribúdajúcim časom čoraz viac vychádzali. Do polčasu sa v dvoch gólových príležitostiach ocitol Lukáš Bugáň, jedna skončila na tyči, a v druhom prípade ho vychytal domáci brankár Cesnek.
Dobrú šancu mal aj Tomáš Noga, jeho strelu z vnútra pokutového územia v poslednej chvíli zablokoval jeden z obrancov domácich.  

Druhý polčas pokračoval obojstranne vo veľmi dobrom tempe, dovolím si tvrdiť, že sme si v ňom vytvorili väčšie príležitosti. Za zmienku stoja dve stopercentné šance Matúša Poljaka a ďalšia Lukáša Bugáňa. Vo všetkých úradoval skvelý domáci brankár a tak sa zápas skončil bez gólovou remízou.

V prvom rade ma veľmi teší, že sme u súpera z čela tabuľky neinkasovali. Dokázali sme sa výborne vyrovnať s fyzickou hrou domácich hráčov. Zápas sme zvládli veľmi dobre aj takticky, hrali sme organizovane, disciplinovane, a koncentrovane počas celých 90-tich minút. Vytvorili sme vyloženejšie šance ako domáci, škoda že sa nám nepodarilo zápas zlomiť v náš prospech. Každopádne, chalanom ďakujem, takéto zápasy a výkony ich posúvajú ďalej."