B družstvo priviezlo 3 body z Dlhého Poľa po výhre 3:1

TJ Dlhé Pole - OFK Teplička nad Váhom "B" 1:3 (1:2), góly: Bugáň, Šutovský, Poliak
Zostava OFK: Oleš - Tichý (75´ P. Bielik), Poliak, Sotolár, Hreus, Šeliga, Boďa (81´ J. Bielik), Ponechal, Smolka (89´ Poljak), Šutovský, Bugáň (87´ Januš)

Hodnotenie zápasu trénera M. Smida: "Hralo sa na dosť ťažkom teréne, v ktorom sme hrali v každej fáze zápasu lepšie. Prvy gól sme dali po peknej akcii Ponechala, ktorý prízemným centrom našiel Bugana a ten nedal brankárovi šancu. Po chvíli už bolo 2:0, keď opäť Ponechal nacentroval na Šutovskeho, ten si položil brankára a dal gól. Do prestávky sme mali ešte viacero šancí, ale gól sme nedali. Naopak v 40. minute sme inkasovali a z kľudneho zápasu bola dráma.

Druhý polčas sme mali tiež viac z hry, ale upokojil nás až roh Smolku, ktorý presne našiel hlavu P. Poliaka a ten uzavrel na konečných 3:1.