Dorast nestačil na Lietavskú Lúčku a prehral 2:5

OFK Teplička nad Váhom - Cementáreň Lietavská Lúčka 2:5 (0:4)
Zostava OFK: Hulka - Bugáň, P. Gajdošík, F. Poljak (88´ Olbert), A. Poljak, Faško (83´ Kasák), Matej Poljak, Staník, Matúš Poljak, Olašák, S. Gajdošík

Hodnotenie zápasu trénerom I. Kozákom: "Vstup do zápasu proti Lietavskej Lúčke nám vôbec nevyšiel. Hostia si hneď v úvode vytvorili dve slušné príležitosti, ktoré brankár Hulka ešte zneškodnil. Následne sme však v rozpätí od 12. do 23. minúty, po nedorozumeniach obrany s brankárom a individuálnych chybách 3-krát inkasovali. Aby toho nebolo dosť, po faule v pokutovom území, hostia v 36. minúte zvýšili z pokutového kopu na 0:4. Za zmienku v prvom polčase stoja dve obrovské príležitosti Paľa Gajdošíka, ktorého vychytal brankár Lietavskej Lúčky.

Vstup do druhého polčasu vyšiel lepšie nám, po rýchlej spolupráci Matúša Poljaka s Paľom Gajdošíkom, druhý menovaný zoči voči brankárovi s prehľadom skorigoval na 1:4. V 62. a 63. minuté padli dva góly. Najprv sa radovali hostia a následne si na rohový kop najlepšie nabehol Lúkáš Bugáň, ktorý strelou z voleja upravil na konečných 2:5. Mužstvo Lietavskej Lúčky sa víťazstvom u nás prepracovalo na priebežné 1. miesto tabuľky po 15. kole.

Chalanom sa vôbec nedá uprieť snaha, počas celého zápasu tvrdo bojovali. Na zápas sme nastúpili v základnej zostave z troma chlapcami, ktorí môžu hrať, ešte za žiakov. Hostia boli hlavne v prvom polčase rýchlejší v práci s loptou a silnejší v osobných súbojoch. Veľmi ma teší, že sme sa im v druhom polčase dokázali vyrovnať a výsledkovo ich predčiť. Taktiež keď si porovnáme obidve súpisky, hostia hrali iba z 2 hráčmi v ročníkoch 2002 a mladší (zvyšok ročníky 2000, 2001). My naopak máme v kádri iba dvoch starších dorastencov - Lukáša Bugáňa a Adama Poljaka, a aj oni budú môcť v budúcej sezóne ešte pôsobiť v doraste (ročník 2001). Zvyšok nášho družstva sú chalani ročník narodenia 2002 a mladší. Mužstvo ma veľkú perspektívu, treba mať s chalanmi dostatok trpezlivosti.