1:3 (1:1) - F. Šupolík, M. Poljak, J. Zajac

Starší žiaci porazili poslednú Bánovú výsledkom 3:0

OFK Teplička nad Váhom - TJ Bánová 3:0 (2:0)

Góly: Pavol Gajdošík, Matúš Poljak, Timotej Kasák
Zostava OFK Teplička nad Váhom: Michal Šubert - Daniel Mrázik (50´ Tomáš Olbert), Matej Poljak, Filip Poljak (C), Samuel Faško (36´ Matej Halama), Marek Krňa, Timotej Kasák, Pavol Gajdošík, Matúš Poljak, René Kvašňovský, Jakub Tichý
Tréner: Matúš Hrošovský

Mraky nad ihriskom neveštili nič dobré. Do Tepličky síce pricestovalo posledné družstvo ligovej tabuľky, ale niekedy sa prehrávajú aj takéto zápasy. Tréner domácich hráčov nič nechcel riskovať a postavil do obrany 4 skúsených hráčov.

Od prvej minúty sa domáci hráci "zahryzli do súpera, ale výsledkom boli iba zvoniace tyče a pletivo za bránou hostí. Hostia sa tiež snažili útočiť, ale ich útoky sa končili ďaleko od brány domáceho brankára Šuberta.

Keď streleckú smolu nemohli pretrhnúť útočnícu, museli sa o to postarať obrancovia. V 22. minúte sa hlavičkou presadil Pavol Gajdošík a bolo 1:0. Tento gól hosťujúcich hráčov znervóznil a spravili niekoľko chýb, ktoré zostali nepotrestané. Gólový trest však prišiel. V 31. minúte sa pekne uvoľnil Matúš Poljak a vedľa brankára poslal loptu do brány - 2:0.

Hneď v úvode druhého polčasu nastúpil Marek Halama za Samuela Faška, ktorý odohral prvý polčas výborne, ale jeho zdravotný stav mu nedovolil v zápase pokračovať. V druhom polčase sa celkovo hra spomalila. Hralo sa väčšinou v strede ihriska a individuálne prieniky boli neúspečné. Hosťom sa v 58. minúte zranil jeden z najlepších hráčov Lukáš Nemček, čo umožnilo domácim zvýšiť útočné snahy. Gól Reného Kvašňovského neplatil pre postavenie mimo hry, ale v 65. minúte sa presadil Timotej Kasák 3:0.

Víťazstvo domáceho družstva bolo zaslúžené a hráči predviedli pekný kolektívny výkon. Ku víťazstvu im gratulujeme.