6:4 (2:3) - R. Šnajder 2, J. Gajdošík, P. Manda

Starší žiaci vo vyrovnanom zápase porazili Terchovú 1:0

OFK Teplička nad Váhom - FK Terchová 1:0 (0:0)
Góly: 47´ Matúš Poljak
Zostava OFK Teplička nad Váhom: Michal Šubert - Matej Poljak, Daniel Mrázik (35´ Timotej Kasák), René Kvašňovský, Pavol Gajdošík, Filip Poljak (C), Marek Krňa, Matej Halama, Jakub Tichý (67´ Tomáš Olbert), Samuel Faško
Tréner: Vladimír Ondráš

V predohrávke 24. kole III. ligy cestovali na ihrisko OFK Teplička nad Váhom hráči FK Terchová. Pred týmto zápasom boli domáci na 5. mieste a hostia na 12. mieste ligovej tabuľky. Dalo sa očakávať jednoznačné víťazstvo domáceho družstva, lenže tento zápas by sme mohli pomenovať ako derby zápas susedných obcí a tam tabuľková matematika neplatí. A ani neplatila.

Už v 3. minúte zaskočila ďalekonosná strela hostí domáceho brankára, ktorému lopta prepadla cez ruky, ale našťastie sa stačil rýchlo zorientovať a loptu nepustil celým objemom za bránkovú čiaru. Celý polčas bol vyrovnaný. Hra sa väčšinou odohrávala v strede ihriska a rýchle útoky dobrými zákrokmi likvidovali domáci brankár Michal Šubert a brankárka hostí Monika Berešíková.

Druhý polčas prebiehal podobne ako prvý, lenže v 47. minúte vyšla domácim kridelná akcia, na spätnú loptu si nabehol Matúš Poljak a bolo 1:0. Hostia zvýšili obrátky a hneď z nasledujúceho protiútoku si vybojovali rohový kop. Jeho realizátor "posadil" loptu na hlavu hosťujúceho útočníka, ktorý prekonal aj domáceho brankára, ale trafil iba týčku. Do konca zápasu mali ešte obidve družstvá pár gólových príležitostí, ale skóre 1:0 sa už nezmenilo.