6:4 (2:3) - R. Šnajder 2, J. Gajdošík, P. Manda

A družstvo OFK Teplička nad Váhom

Mladši žiaci porazili hráčov FK Radoľa jednoznačne 13:0

ŠK Radoľa - OFK Teplička nad Váhom 0:13 (0:7)
Góly: Samuel Gajdošík 7, Adam Šuštiak, Šimon Bobáň, Timotej Beljančin, Dominika Mandová
Zostava OFK Teplička nad Váhom: Filip Gazdík, Samuel Gajdošík, Jakub Gajdošík, Šimon Bobáň, Adam Šuštiak, Dominika Mandová, Peter Manda, Timotej Beljančin, Patrik Sňahničan (C).
Tréner: Peter Gazdík
Vedúci družstva: Jozef Mrázik

V 23. kole III. ligy mladších žiakov cestovali žiaci OFK Teplička nad Váhom do Radoľe. Podľa tabuľkového postavenia mali byť hráči z Tepličky nad Váhom favoritom tohto zápasu.

Držanie lopty v tomto zápase bolo asi 15:85 percent. Domáci hráči ohrozili bránu hostí asi 2 krát za zápas. Hosťujúci hráči hrali svoju hru a domácim moc nepožičiavali loptu. Kombinovali v strede ihriska alebo pred bránou domáceho brankára, ktorý sa v tomto zápase nenudil a určite bol najlepším hráčom domáceho družstva.

V prvom polčase polčase chceli dať hostia rýchlo veľa gólov a zbytočne strieľali z nepripravených pozícii alebo ich streli boli blokované. Tri rýchle góly na konci prvého polčasu ich ukľudnili a začali sa zabávať futbalom.

V druhom polčase tréner hosti doslovne rozhádzal zostavu. Na svojom poste hral iba brankár. Každý hráč si mohol vyskúšať hru na poste iného hráča, čím sa podporila ich univerzálnosť. Bolo potešujúce, že nikomu táto zmena herne nevadila a hrali naďalej veľmi pekný kombinačný futbal. Zmena bola prínosom hlavne Samovi Gajdošíkovi, ktorý ako stredný záložník sa mohol viac venovať útočeniu a strieľaniu pekných gólov.

Za predvedený výkon je potrebné poďakovať všetkým hráčom, ale aj rozhodcovi Miroslavovi Žákovi za korektné rozhodovanie a aj rodičom za celozápasovú podporu.