Zápas s ŠK Novohrad Lučencom skončil deľbou bodov

OFK Teplička nad Váhom - ŠK Novohrad Lučenec 2:2 (1:2)

Góly: Róbert Bugala, Slavomír Kapustniak
Zostava OFK Teplička nad Váhom: Kňazovic - Ozimý, Ometák (C), Blaščík, Jakubec, Kapustniak, Tabak (46´ Miko), Králik, Bugala, Martinka (82´ Hložný)
Tréner: Jozef Bugala
Vedúci družstva: Ján Milec
Lekár: Marián Fogada

V 30. kole III. ligy skupina STRED cestovali na ihrisko OFK Teplička nad Váhom hráči ŠK Novohrad Lučenec. Podľa tabuľkového postavenia sa očakával vyrovnaný zápas, ale domáce družstvo chcelo zabojovať o všetky 3 body.

Od úvodného hvizdu sa snažili domáci hráči hrať aktivne smerom dopredu a vytvorili si niekoľko šancí a mohli dať aj úvodný gól. Hostia sa spoliehali na rýchle protiútoky a štandardné situácie. V 9. minúte ušiel obrane domácich Višič a bolo 0:1. Domáci sa snažili o vyrovnanie a podarilo sa im to už v 15. minúte. Róbert Bugala presnou strelou vyrovnal na 1:1. Do konca prvého polčasu sa hralo väčšinou v strede ihriska. Už všetci očakávali polčasovú deľbu bodov, keď v 43. minúte hostia zahrali rohový kop, najvyššie vyskočil Cseri a hostia sa tešili zo stavu 1:2.

V druhom polčase sa obraz hry nezmenil. Výnimkou bola 54. minúta, keď sa kanonierovi domácich Slavomírovi Kapustniakovi podarilo vyrovnať na konečných 2:2. Hoci do konca zápasu si ešte obidve družstvá vytvorili zaujímavé gólové príležitosti, zápas sa skončil spravodlivou deľbou bodov.